+ 420 775-242-569 We're open: Mo-Su 9:00 - 17:00
Catalog

České sklo a český křišťál od výrobce!

Česká společnost - Aleks Crystal s.r.o. do roku 2009 se zabývala zdobením a rytím českého skla. Prodej prošel na domácím trhu v České republice a brzy začali prodávat české sklo ve většině evropských zemí.

Postupně jsme přešli na řezání a rytí a v roce 2009 jsme začali pracovat s českým křišťálem. Zpočátku to byl čistý křišťál bez zlata, ale s bohatým leštěním. Brzy se začala rozšiřovat naše řada českých křišťálů - to byly už takové série jako "Scheherezad" se zlatým a štukovým nápisem, "Studené květiny", klasické řezání a broušení krystalu.

V roce 2010 se naše produkty zajímaly nejen v Evropě, ale také v Asii, arabských zemích.

Náš sortiment se rozšířil, nyní se nejedná jen o křišťálové sklenice, ale nabízíme koupit květinové vázy, ovocné vázy, dekantéry, různé kostky, skluzavky a dokonce i čajové sady. Celá práce společnosti Aleks-Crystal se liší od některých standardů. Nechte to být stejné formy jako konkurenti - ale to bude originální a kvalitní práce: leštění, zlato, štuky apod.

Začátkem roku 2012 se naše společnost změnila na autorský dekor, který jde na masy - to znamená, že tyto exkluzivní práce na cenách jsou mírně vyšší než náš standard. Jedná se o vysoké podlahové vázy od 30 cm do 1 metru. Také zde jsou vázy na ovoce a sladkosti o průměru od 21 cm do 37 cm. Všechny formy pro ně jsou vyfukovány speciálně pro objednávku. Jak originální výzdoba, tak dekor našeho seriálu jsou aplikovány na ně.

V uplynulých letech jsme vytvořili řadu nových sérií, přecházejících z obvyklých klasických dekorů. Každý rok doplňujeme nové, stejně jako modernizujeme předchozí řadu českých krystalů.

Brzy jsme na naší stránce ukázali zcela novou práci. Byly to nejen původní formy, naše nová série "Germannik" - starožitné dílo (leták) s použitím barvy různých barev, stejně jako další řada zcela barevných krystalů "Jasmín".

Série a technologie

O naší české křišťálové sérii si můžete přečíst na stránce "Série", zjistit, kdy se tato série objevila, popisy a technologie, stejně jako nové produkty.

Více informací o českém skle a českém skle najdete v sekci "Technologie", které obsahuje krystal, stupně výroby, složitost, složení (12%, 24% a 30% cínu) a hodně zajímavé téma.

Spolupráce

K dnešnímu dni jsme rádi, že spolupracujeme s našimi zákazníky a my budeme také rádi, že máme nové, kteří se při pohledu na naši práci pravděpodobně budou chtít koupit kousek českého křišťálu pro sebe. Pro spolupráci (koupit český křišťál a volně ložené sklo) přejděte do sekce "Velkoobchodníci" - vyplňte formulář a odešlete (v jakémkoliv jazyce), zašleme Vám ceník. Můžete nás také kontaktovat e-mailem.

Ceny a slevy závisí na výši objednávky.

Telefonická komunikace: v češtině, angličtině a ruštině.

Pro všechny otázky, které vás zajímají, napište nám na adrese admin@aleks-crystal.com

Online obchod

V současné době máme rozvinutou dodávku po celém světě, můžete si koupit zboží, které se vám líbí a zaplatit okamžitě v našem online obchodě s dodávkou do všech koutů světa!

Stránky obsahují vysoce kvalitní fotografie, videa a popisy produktů.

Tam je také on-line konzultant pro jakékoli otázky!

Poskytujeme záruku na zlato, lak a modelování - náš produkt pro každodenní použití!